Adana ceza infaz kurumu kütüphaneleri için kitap bağış kampanyası düzenlendi

Adana ceza infaz kurumu kütüphaneleri için kitap bağış kampanyası düzenlendi

Adalet Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığının işbirliği ile Türkiye genelinde aynı anda başlatılan “Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri için kitap bağışı kampanyası”  Adana Adliye gerçekleştirildi.

Adana Adliye binasında gerçekleşen bağış kampanyası 1 ay süreyle devam edecek. Kampanyada  kitap bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar Adana Adliyesi, M1 Adana Alış-Veriş Merkezi ve Çukurova Üniversitesinde kurulan standlarda kitap bağışında bulunabilecek.

Bağış kampanyasına Cumhuriyet Başsavcısı Bilal GÜMÜŞ, Adalet Komisyon Üyesi Ender GENÇ, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Hakan KUZU, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Bestami TEZCAN, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Mehmet TORUN, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet TÜMAY, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Musa ÜNEL, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Atilla RAHİMİ, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Kasım KILIÇ, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Çağlar ERTAŞ, Cumhuriyet Savcıları, Hâkimler, Kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, Ceza infaz kurumu müdürleri, İcra müdürü, Denetimli serbestlik müdürü, kurum il müdürleri ile personellerin katılımıyla gerçekleştirildi
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER