Karataş Belediyespor 'da "Büyük Birlik"

Karataş Belediyespor 'da "Büyük Birlik"

Son yıllarda spor adına attığı doğru adımlara adını duyuran Karataş Belediyespor, kamuoyunun dikkatini çekmeye devam ediyor.


Kulüp,  özellikle çocuk ve gençleri olumsuz alışkanlıklardan uzak tutabilmek, sporu tüm kesimlere sevdirme amacını güderken, sportif başarıları da yakalamaya başladı

Kulüp yönetimi, belediye , spor müdürlüğü ve halkın aynı hedefte birleştiği bu oluşum, üç  yılın sonunda   hedeflerine adım adım yürüyor.

Futbolda tüm yaş  kategorilerinde , voleybol kızlarda üç yaş  kategorisinde, toplamda 250 ye yakın sporcuyu barındıran Karataş Belediyespor kulübü, ülkemizde çok az amatör takımın yapabildiği bir spor oluşumunu başarıyla yürütüyor. Futbol alt yapısında çok başarılı sonuçlar yaşarken , A takım düzeyinde  liderliğini sürdüren kulüp,  kız voleybol takımıyla ikinci kez il finallerine katılma başarısını gösterdi.

Düzenlenen "Birlik Yemeği' nde bir araya gelen Karataş Belediyespor ailesi, kulübün, bugüne kadar olan gelişimi, sonuçları ve geleceğini tartışırken,  kulüp yönetimi ile birlikte kulübün fahri başkanı ve  belediye başkanı Necip Topuz, Gençlik ve Spor İlçe müdürü Gökhan Karabörk geceye katılım sağladılar.

Başkan Necip Topuz, bugüne kadar olan tam desteklerini her zaman sürdüreceklerini, kulübün geleceği için yeni projeler planladıklarını belirtirken,   GSM müdürü Gökhan Karabörk, müdürlük olarak, ellerinde ki tüm imkanları çocuklara ve spor yapmak isteyen herkese açtıklarını ve bu konuda kulübe de her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti .

Aynı zamanda Belediye ve Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü, tesisleşme konusunda çok ciddi bir ortak proje hazırladıklarını belirterek, projenin hayata geçmesi durumunda, kulübün, sportif anlamda, çok üst seviyelere gelmesini beklediklerini belirtti.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER