Vatan Partisi, Adana’da adaylık süreci başlattı

Vatan Partisi, Adana’da adaylık süreci başlattı

Vatan Partisi Adana İl Başkanı Ahmet Suseven, 'Adanalılara çağrıda bulunuyorum, seçimlerde sizi sahipsiz bırakmayacakları seçelim.'

Vatan Partisi Adana İl Başkanı Ahmet Suseven, 2024'te yapılacak yerel seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Suseven, 'Partimize, toplumun bütün kesimlerinden belediye başkanlıkları için adaylık başvuruları yoğun şekilde gelmeye başladı. Biz de, Belediye Başkanlıkları için adaylık sürecini resmi olarak başlatıyoruz. Aday olmak isteyen toplumun öncü kesimlerini partimize bekliyoruz. Büyük başarılar kazanacağımızdan şüphemiz yok milletimizi saygı ile selamlıyoruz.” dedi. 


Suseven’in açıklamaları şu şekilde;

“Değerli Adanalılar,

Adana’nın Tufanbeyli’den Karataş’a, Ceyhan’dan Karaisalı’ya kadar vatandaşın dilinde “seçilmişler bizi sahipsiz bırakıyor.” cümlesi var. Adanalılara çağrıda bulunuyorum, seçimlerde sizi sahipsiz bırakmayacakları seçelim.

Adanalıdan toplanan vergilerle verilen hizmetler ortadadır. Seçime 8 ay kala Zeydan Karalar’ın aklına yol yapmak gelmiştir. Çamlıca arsaları ranta açılmıştır. Bazı belediyeler borç batağına batmış bazıları ise hala vurgun peşindedir.  Bugüne kadar gelen belediye başkanlarının hiçbiri bu yağma ve rant düzenini değiştirmeye çalışmadılar.

Söz veriyoruz, seçildiğimiz zaman ilk yapacağımız iş rant düzenini ortadan kaldırmak olacak.

Biz, Devasa posterler değil hizmet yapacağız. İmarı rant için değil halk için yapacağız. Konser belediyeciliği değil hizmet belediyeciliği yapacağız. Tüketime öncelik veren değil üretici ile omuz omuza belediyecilik yapacağız. Milletimize söz veriyoruz önce milletin sorununu çözeceğiz.

Partimize, toplumun bütün kesimlerinden belediye başkanlıkları için adaylık başvuruları yoğun şekilde gelmeye başladı. Biz de, Belediye Başkanlıkları için adaylık sürecini resmi olarak başlatıyoruz. Aday olmak isteyen toplumun öncü kesimlerini partimize bekliyoruz. Büyük başarılar kazanacağımızdan şüphemiz yok milletimizi saygı ile selamlıyoruz.”
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER