Şule Özülkü Seyhan’a göz kırpıyor!

Şule Özülkü Seyhan’a göz kırpıyor!

Adana'nın köklü tanımış sevilen, sayılan Özülkü ailesinin mensubu olan Adana Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yasemin Şule Özülkü, yaklaşan yerel seçimler için kollarını çemirledi.

Ankara’da yapacağı görüşmelerden sonra, Adana’da havaların daha da ısınacağa benziyor.  Şule Özülkü STK’lara yakın bir isim, paylaşımcı, yardım sever, yıllarca sağlık ve inşaat sektörlerinde boy göstermiş, bu bilgi birikimini Adana için gösterme vaktinin geldiğini kaydediyorlar. Şimdilik Adana Ak Parti’nin tek kadın aday adayı olarak daha şimdiden her kesimi heyecanlandırıyor. 


Şule Özülkü; 30 Ağustos, aziz milletimiz için yalnızca bir tarih değil; tarihin karanlığına gömülmek istenen bir milletin yeniden doğuşunu simgeler. Bu vesileyle, Cumhuriyet’imizin kuruluşuna giden onurlu bir yol hasebiyle, bugün 101. yıl dönümünü kutlamaktan büyük bir onur ve gurur duyduğumuz bu zafer, vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun” diye konuştu. 


Yasemin Şule Özülkü’nün karakterini bilmeyen yok gibi. Sevecen, insanlara saygılı, hal-hatır soran, yakınlık kuran, beden dilini çok iyi konuşturan biri. İki çocuk annesi olduğu gibi, ayrıca iki torun sahibi. Her Adanalı Özülkü ailesini yakından tanır ve bilir, Adana’ya katma değer sağlayan, sağlık sektöründe öncü olan, depremlerde bile Özülkü Şirketler gurubunun yaptığı binaların sağlamlığı konuşularak hakkı teslim edildi. Adım attıkları her işin altından başarıyla kalktılar. Bu işin mimarlarından biride elbette iş insanı Yasemin Şule Özülkü olduğunu bilmeyen yok.  


Son 15 yıldır Ak Parti Kadın Kollarında, İl teşkilatının toplantılarında hep en önde izleyerek destek verdi. Çalışmaların bizatihi içinde oldu. Tayyip Erdoğan sevdalısı olan Yasemin Şule Özülkü; “Ülkemize kimseye nasip olmayacak hizmetler kazandırdı. Son 20 yılda otobanlar, 20’den fazla üst geçit, köprüler, tüneller, Şehir Hastaneleri, savunma sanayine yaptığı yatırımlarla dünyanın gözü üzerimizde oldu. 

Karada, havada ve denizde insansız teknoloji üst düzeye çıktı. İHA ve SİHA’lar da 3 yıllık bant doldu. Siparişler, üretimi aşan seviyeye çıkardı. 

Çiftçilere tarla, gübre ve mazot, faizli tohum teşvikleri verildi. Zirai makineler için yarı hibe desteği verildi.  Yerli savaş uçağı, roketler, zırhlı savaş araçları ve arabalar, iletişim, internet, uydu teknolojilerinde yarış devam ediyor…!


Kültürde, sanatta, her konuda güzel çalışmalara imza attılar. 

Her şeyden önemlisi Fetö ile mücadele, ülkenin içinde bulunduğu 100 yıl Türkiye’sine yakışan hizmetler yaptı. 2.nci yüzyıl Türkiye’sinde daha çok insan hakları daha çok insana dayanan refah reformları Meclisten geçti. 

Terörle mücadele, depremde anında deprem bölgesinde oldu ve tüm yaraları sardı, sarmaya devam ediyor. TOKİ depremzedelere konut dikti, teslimler başladı. Kızılay halkımızın yanında oldu. Büyük lider Recep Tayyip Erdoğan’a büyük işler yakışırdı ve hepsini yaptı, yapmaya da devam ediyor” diye konuştu. 


Şule Özülkü; 30 Ağustos, aziz milletimiz için yalnızca bir tarih değil; tarihin karanlığına gömülmek istenen bir milletin yeniden doğuşunu simgeler. Bu vesileyle, Cumhuriyet’imizin kuruluşuna giden onurlu bir yol hasebiyle, bugün 101. yıl dönümünü kutlamaktan büyük bir onur ve gurur duyduğumuz bu zafer, vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun” dedi. 


Yerel seçimlere hazırlandığı söylenen Yasemin Şule Özülkü; “Liderimi örnek alarak bende yerelde halkımıza hizmet vermek istiyorum, şehircilik nedir bunu en iyi biz biliriz, ekibimle bütün projelerimiz hazır, yeter ki o an gelsin. Değişen şehirler, yerinde dönüşü hizmet nedir, herkes görecek” diye konuştu. 

Yasemin Şule Özülkü’ye her an, her saat 7/24 ulaşmak mümkün…


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER