MHP Adana Milletvekili Varlı: “Karamsar olmayacağız, toprağa küsmeyeceğiz”

MHP Adana Milletvekili  Varlı:   “Karamsar olmayacağız, toprağa küsmeyeceğiz”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ülke genelinde başlatılan ve devam eden “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” kapsamında Adana’da ikinci program Karataş ilçesinde gerçekleştirildi. 


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ülke genelinde başlatılan ve devam eden “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” kapsamında Adana’da ikinci program Karataş ilçesinde gerçekleştirilirken, etkinlik, ilçede büyük bir kenetlenmeye ve coşkuya sahne oldu.

Toplantıda MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk ve MHP Karataş İlçe Başkanı İsmail Arıcı birer konuşma yaptılar.

KATILIM YOĞUN OLDU

Karataş Spor Salonu’nda icra edilen ve yoğun ilgi gören programda MHP Adana İl Divan Kurulu Üyeleri, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy, MHP ve Ülkü Ocakları ilçe başkanları, MHP’li belediye başkanları, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç’in yanı sıra parti dışı protokolden Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Fatih Balıkçı, Karataş İlçe Başkanı Süleyman Özlem Ünal ile sivil toplum örgütlerinden temsilciler de yer aldı.

BÜNYAMİN AVCI

Toplantıda konuşan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Karataş halkına mesaj verdi: 

“Karataş ilçemizde kıymetli hemşehrilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi’ne teveccüh göstermiştir ve Belediye Başkanımız Sayın Necip Topuz ile Cumhur İttifakı Meclis Üyelerimiz de sizlere heyecanla hizmet etmenin gayretini vermektedirler. Önceki dönemde Büyükşehir Belediye yönetimimizle başlatılan Karataş’a yönelik yoğun hizmet sunumu, Karataş Belediye yönetimimizle bu dönemde de devam etmektedir. Karataş’ın makûs talihi değişmeye başlamıştır. Endişeniz olmasın, Karataş bölgemizin en seçkin, en gelişmiş ilçesi olacaktır.” dedi.

MUHARREM VARLI

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı da, tarımdaki gelişmelere ve üreticilerin sorunlarına değindi. Varlı şunları söyledi:

“Türkiye, küresel çapta yaşanan ciddi sıkıntılara rağmen ayakta kalmayı başarmış ve dahası üretimde, sağlıkta, savunmada, diplomaside ve daha pek çok alanda dikkat çeken bir yükseliş içine girmiştir. 2021’de ihracatını yüzde 32.9’luk oranla en çok artıran ülkeyiz. Yağışlar verimli geçti, bunun bereketini hep birlikte göreceğiz inşallah. Ben de çiftçiyim. Girdilerde artan maliyet üreticilerimizi endişeye sevk etse de karamsar olmayacağız ve asla toprağa küsmeyeceğiz. Artan maliyetleri karşılayacak fiyat istikrarı sağlanacaktır. Devletimiz üreticilerimizi asla yalnız bırakmayacaktır ve maliyet-fiyat dengesi mutlaka kurulacaktır.” 

AYŞE SİBEL ERSOY

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy ise, sağlıkta Türkiye’nin aldığı mesafeyi anlattı. Tüm Dünyada iki yıldır devam eden pandemi sürecinde pek çok ülkenin ciddi sıkıntılar yaşadığına vurgu yapan Ersoy “Ama ülkemiz Allah’a şükür bu süreci en istikrarlı şekilde yöneten bir ülke olarak öne çıktı. Koca koca ülkelerde hastalar caddelerde yatarken, maske bulamazken biz onlara yardım eli uzattık. Bunda kuşkusuz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin de büyük etkisi oldu. Devletimize güvenelim, fitne ve fesatlara aldırış etmeyelim; yarınımız bugünden daha güzel olacaktır.” diye konuştu.  

UĞUR ÖZTÜRK

MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı sadece dışarıdan saldırı olmadığını, içeride de dış güçlerin hizmetine girmiş bir siyasi yapı olduğunu belirtti. Öztürk “CHP’nin başını çektiği zillet ittifakı her fırsatta Türkiye’nin karşısında konum almakta, her fırsatta Türkiye düşmanlarıyla saf tutmakta, aynı ihanet masalarında buluşup ülkemizin milli menfaatlerini meze yapmaktan çekinmemektedir. Biz de yağma yok; Milliyetçi Hareket var diyoruz.  Milliyetçi Hareket Partisi milli bekanın, milli ve manevi değerlerin, istikrar ve huzurun yılmaz savunucusudur. Aziz milletimizle el ele olup ne ihanete, ne de husumet cephesine fırsat vermeyeceğiz.” dedi.

İSMAİL ARICI

MHP Karataş İlçe Başkanı İsmail Arıcı ise, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Karataş’ta gerek ilçe merkezinde gerekse köylerde vatandaşlarla sık sık bir araya geldiklerini, sorunlarını dinlediklerini, yerel hizmet noktasında yapılacak ne varsa çözümü konusunda çaba içinde olduklarını bildirdi. Arıcı “Karataşlı hemşehrilerimiz MHP’ye, Liderimize güveniyor ve seviyor. Bizler de belediyemizle birlikte onlara layık olmanın çabasını veriyoruz” ifadesini kullandı.  


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER