MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Türk-İslam düşmanı ülkeler neden muhalefete destek veriyor?”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı,  “Türk-İslam düşmanı ülkeler neden muhalefete destek veriyor?”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, İl Divan Kurulu Üyeleri ve Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı ile beraber esnaf ziyareti yaptı, park ve bahçelerde vatandaşlarla sohbet etti.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Nefis ve şeytan karanlığa, akıl ise aydınlığa götürür. Kısaca akıl, mantık Cumhur İttifakı diyor!” dedi.

Yusuf Kanlı Kozan’da…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı ilçe gezileri kapsamında Kozan’da esnaf ziyaretleri yaptı. İl Divan Kurulu Üyelerinin yanı sıra MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı’nın da eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Yusuf Kanlı esnafı tek tek gezerken park ve bahçelerde dinlenen vatandaşları da ihmal etmeyip hâl ve hatırlarını sordu.

Parkta vatandaşlarla sohbet etti

Kimi yerde vatandaşlarla sohbet eden Yusuf Kanlı, önemli mesajlar da verdi. Bir parkta vatandaşları dinleyen ve onlarla sohbet eden Yusuf Kanlı, şunları söyledi:

“Hemen bütün dünyada pek çok ülkede ciddi krizler halen devam ediyor. Allah’a şükür Türkiye iki yıl süren pandeminin en ağır şartlarında bile namerde muhtaç olmadan yoluna devam etti. Yaşanan süreçte yerli ve milli İHA’ları, SİHA’ları, lazer topları, uzun menzilli füzeleriyle, akıllı stratejik diplomasisiyle her alanda büyüyen ve güçlenen, toplumun huzur ve refahına mesai harcayan bir Türkiye var.”

“Milet parçalanırsa telafisi yok”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Kozan ilçemiz ve genelde Çukurova, narenciye üretim bölgesi. Bu sene narenciye, üreticilerimizi memnun etti. Belki gelecek yıl daha güzel olur. Demem o ki bugün çeyrek ekmeğimiz olabilir, yarın Allah nasip eder tüm ekmek buluruz ama vatan bölünür, millet parçalanırsa bunun telafisi yok. İşte Afganistan, Irak, Suriye, Libya, Yemen en somut örnekleriyle önümüzde duruyor.” ifadesini kullandı.

“Akıl nimetini kullanmak zorundayız”

Yusuf Kanlı devamla “Milletçe sadece bugünümüzü değil, çocuklarımızı, gelecek nesillerimizi de düşünmeliyiz. Neden Amerika, Avrupa ülkeleri, PKK’nın, YPG’nin, FETÖ’nün arkasında? Türk-İslam düşmanı tüm bu ülkeler ve tüm terör örgütleri neden Cumhur İttifakı’nı yıkmak için muhalefet partilerine destek çağrısı yapıyor; düşünmek lazım! Cenab_ı Allah’ın verdiği akıl nimetini kullanmak zorundayız.” dedi.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER