AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru; 'Karalar Adana'nın İtibarına Kastetmiştir'

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru; 'Karalar Adana'nın İtibarına Kastetmiştir'

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yaşanan arbedeye yönelik açıklamalarda bulundu.

“KAOSTAN BESLENİYORLAR

Yaşanan olay ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Doğru, şunları söyledi:
“Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nde aslında CHP’nin siyasi evrilme serüvenin çok doğru bir örneğini tekrar görmüş olduk. Adana’ya vaat ettiği sözde hizmetlerin hayata geçiş sürecini oldu bittiye getirerek şark kurnazlığı yapmak  aslında Adanalı hemşehrilerimize yapılmış en büyük saygısızlıktır. Bu ciddiyetsizlik tüm çabalarımıza rağmen belediyemizin ne kadar kötü yönetildiğinin bir nevi ispatıdır. CHP’li bazı Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri görev sorumluluklarını unutmuş ve akla ziyan bir öfkeyle insanlara saldırmaktan çekinmemişlerdir. Bir kez daha tescillenmiştir ki; bu yapı kaostan beslenmektedir. Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı’nda Zeydan Karalar ve bazı CHP’li Belediye Meclis Üyeleri tarafından demokrasi cinayeti işlenmiştir. Oyların tekrar sayılması talebi despot bir tavırla akla ve mantığa aykırı bir şekilde reddedilmiş olup bir de üstüne itiraz eden Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerimize saldırılmıştır. CHP’li Başkan ve bazı üyeler Adana Büyükşehir Belediyesi’ne milletin oylarıyla geldiklerini unutmuş olacaklar ki kendilerine çıkan her türlü muhalif sese saldırıyorlar. CHP’nin geleneğinden gelen bu hoyrat tavır, bizim yabancı olduğumuz ve ancak bu provakatörlere yakıştırdığımız bir durumdur. Bizler Adana Büyükşehir Belediyesi’nin asıl sahibinin Adanalı hemşehrilerimiz olduğunu bu vandal gruba karşı hatırlatmaya devam edeceğiz.”


“TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYAMAMANIN HINCIDIR”
Doğru, Zeydan Karalar’ın ve CHP’li Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri’nin fevri tutumlarının sebebiyle ilgili şöyle konuştu: “Sayın Karalar’ın ve CHP’li Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri’nin esasında bu fevri tutumlarının temelinde Adana’ya vaat ettikleri, hemşehrilerimizin beklediği ancak bir türlü hayata geçiremedikleri vaatleri vardır. Kendi beceriksizliklerinin faturasını demokrasi isteyen Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri’ne çıkartmışlardır. Taş üstüne taş koyamamanın hıncıyla freni patlamış kamyon misali Adanalı hemşehrilerimizin oylarıyla geldikleri makamlarda adeta terör estirmektedirler. Sadece laf üreten ve geldikleri günden bu yana skandalları yüzünden Adana’mızın itibarına kasteden bu güruh ile mücadelemizi hukuki alanda sürdürecek ve kıymetli hemşehrilerimizin hakkının gasp edilmesine müsaade etmeyeceğiz. Siyaseti hizmetin önünde gören bu anlayış çuvallamaya devam ederken biz hemşehrilerimize kulak vermeye devam edeceğiz. Onlar kavgadan ve kaostan beslenmeye devam etsin biz hemşehrilerimizle kucaklaşmaya devam edeceğiz. Önce hukuk önünde ardından da milletimize hesap verecek olan bu şaşırmışların akıbeti yalanlar üzerine binâ ettikleri sahte yapının çöküşünü pişmanlık ve çaresizlik içerisinde izlemek olacaktır. Sayın Karalar’ın ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri’nin faili olduğu menfur saldırı sonucu yaralanan Saimbeyli Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Şahin Gökçe’ye ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER