Selahattin Sekin yazmıştı; ‘Psikolojik Harekat Uzmanı Mustafa Çay'ı hafife almayın. Ben almıyorum!’

Selahattin Sekin yazmıştı; ‘Psikolojik Harekat  Uzmanı  Mustafa Çay'ı  hafife almayın.  Ben almıyorum!’

MHP’den üç dönem Pozantı’da belediye başkanlığı yapan Mustafa Çay,  Mart 2021'de  Büyükşehir Belediye Meclisinde yaptığı açıklamada; 'Pozantı’da tekrar, kendi irademle aday değilim. Bunu Pozantı’da da söylüyorum, burada da söylüyorum, Ankara’da da söylüyorum. Durum budur' demişti. Çay, geçtiğimiz günlerde MHP'den ayrılıp Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanlığına giderek Parti rozeti taktı. 

Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanlığına giderek Parti rozeti takan Mustafa Çay, YRP'nin Pozantı Belediye Başkan Adayı olacak.  MHP’den üç dönem Pozantı’da belediye başkanlığı yapan Çay'ın bu davranışı yazarımız Gazeteci Selahattin Sekin'in 2021 yılında yazdığı 'Mustafa Çay'ın Çukurova siyaseti' başlıklı o yazıyı akla getirdi.

Sekin yazısında,
'56 Yaşında olan Mustafa Çay hakkında bu yazıyı okurken, biyografisinde yer alan 'Psikolojik Harekat Uzmanı' bilgisini aklınızda tutmanızı öneririm... 35 yıllık kariyere sahip Adana siyasetinde önemli bir noktada bulunan Psikolojik Harekat Uzmanı Mustafa Çay'ın gerçekten hedefi Çukurova mıdır?

Sizi bilmem ama ben tüm bu bilgiler ışığında bu soruya 'HAYIR' cevabını veririm. 

Pozantı deyip geçmeyin! 

Psikolojik Harekat Uzmanı Mustafa Çay'ı hafife almayın. 

Ben almıyorum.' ifadelerini kullanmıştı. 

Selahattin Sekin'in 2021'de yazdığı yazının tamamını okumak için tıklayın 
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER