ATO Başkanı Yücel Bayram, “Yerel Medyaya Destek Vermeliyiz”

ATO Başkanı Yücel Bayram, “Yerel Medyaya Destek Vermeliyiz”

Haftalık, on beş günlük ve aylık gazeteler olarak ortak hareket etme amacıyla kurulan Yerel Medya Güç Birliği Platformu'nun Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Yücel Bayram’ı ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Bayram, Başkan Kamil Yalçın Göl’den kurdukları oluşum hakkında bilgiler alıp, yerel basın ile ilgili görüşlerini belirtti.  Ziyaret esnasında platform yöneticileri Hasan Hüseyin Türk, Şencan Birincioğlu ve İsmet Tanlı, Başkan Bayram ile ülkemizde yaşanan deprem ve yerel basının son durumu ile ilgili sohbet ettiler.

 “YEREL BASININ ÖNEMİ İNKÂR EDİLEMEZ”

Yerel Medya Güç Birliği Platformu yöneticilerinin ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Yücel Bayram, yerel basının öneminin inkâr edilemez olduğunu, yerel medyanın topluma ve kamuya son derece önemli hizmet verdiğini belirtti.

Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Yücel Bayram, “Önümüzdeki günlerde yerel medya temsilcileri ile birlikte kapsamlı bir toplantıda bir araya geleceğiz. Bu zor günlerde yerel basının yanında olarak destek vermeye devam edeceğiz. Bu bağlamda bizler de her zaman yanınızdayız ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. 

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yöneticiler, Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Yücel Bayram’ın ilgi ve desteğine teşekkür etti.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER