Adana Büyükşehir, Seyhan ve Çukurova ilçe Belediyeleri Halk TV'ye kaç lira ödedi?

Adana Büyükşehir, Seyhan ve Çukurova ilçe  Belediyeleri Halk TV'ye kaç lira ödedi?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, CHP ile Halk TV arasında yapılan anlaşmanın, tek taraflı fesih edilerek sonlandırıldığını duyurmuştu. CHP ile Halk TV arasındaki  tartışmada sular durulmuyor. 

Son olarak Halk TV, Serhan Asker'in sunduğu "Görkemli Hatıralar" isimli programının çekiminin Erdem’in talimatıyla engellenmeye çalışıldığını iddia etmişti.

CHP Genel Merkezi'nin HALK TV ile sözleşmesini sonlandırmasının ardından benzer kararları CHP'li belediyelerde vermeye başladı. 

ADANA BÜYÜKŞEHİR, SEYHAN VE ÇUKUROVA NE YAPACAK?
CHP Genel Merkezi'nin HALK TV kararının Adana'daki üç belediyeye de yansımları olacak. Bilindiği gibi Adana Büyükşehir, Adana Seyhan ve Adana Çukurova ilçe belediyelerini CHP'li başkanlar yönetiyor. Her üç başkan da geçen 4 yıl içinde bir çok kez Halk TV'ye çıkmış, HALK TV'yi ve programlarını Adana'da da ağırlamışlardı.

HALK TV'YE NE KADAR ÖDEDİLER?
Sık sık Halk TV'ye çıkan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in Halk TV'ye çeşitli adlar altında ödeme yaptıkları biliniyor. Söz konusu üç ismin başkanlıkları süresince Halk TV'ye ne ödedikleri merak konusu oldu.  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER