100. Yıl Koordinasyon Kurulu, İletişim Başkanı Altun başkanlığında toplandı

100. Yıl Koordinasyon Kurulu, İletişim Başkanı Altun başkanlığında toplandı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 100. Yıl Koordinasyon Kurulu’nda yaptığı konuşmada "Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen  100. Yıl Koordinasyon Kurulu toplantısına bakan yardımcılarıyla kamu kurumlarından temsilciler katıldı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, toplantıdaki konuşmasında, Koordinasyon Kurulunun Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl kutlamalarının başarılı bir şekilde icra edilmesi, planlanması, yürütülmesi ve bütünlüklü bir iletişim stratejisiyle gerçekleştirilmesi açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.

Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetin 100. yılını şanına yakışır bir şekilde kutlayacaklarını dile getiren İletişim Başkanı Altun şunları kaydetti:

"100. yılımıza yaraşır projelerimizle, etkinliklerimizle Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştireceğimiz 100. yıl etkinlikleri, projeleri için tam bir koordinasyon ve uyum içerisinde çalışıyoruz."

Başkanlığımızca hazırlanan projeler ve etkinliklerin sunulduğu toplantıda, katılımcıların da görüşleri alınarak yeni projelere ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER