MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı'dan yeni eğitim öğretim dönemi mesajı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı'dan yeni eğitim öğretim dönemi mesajı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, pek çok ülkenin nüfusundan fazla olan ilk ve orta öğretime başlayan 19 milyon çocuk ve gencin milletimiz için sevinç ve umut kaynağı olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, pek çok ülkenin nüfusundan fazla olan ilk ve orta öğretime başlayan 19 milyon çocuk ve gencin milletimiz için sevinç ve umut
kaynağı olduğunu söyledi.


Avcı'dan yeni eğitim dönemi mesajı...
Yeni egitim, öğretim döneminin başlaması münasebetiyle mesaj yayımlayan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Bu yeni dönemde yaklaşık 19 milyon evladımız ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime
başladı. Pek çok ülkenin nüfusundan daha fazla olan bu kadar büyük genç bir nüfus, kuşkusuz Türk düşmanlarını korkuturken, milletimiz için, dost ve kardeş ülkeler için ise sevinç ve umut kaynağı olmaktadır." ifadesini kullandı.


Diplomasi, savunma, ekonomi...
Başkan Avcı, şöyle devam etti : "Türkiye Cumhuriyeti milli menfaatlerimizin en kararlı ve gür sesle ifade edildiği diplomaside, dünyanın gıpta ettiği milli savunma hamlelerimizde, yeni destanlar yazılan terörle mücadelede, nice iri ekonomileri gölgede bırakan iktisadi sahadaki büyümede göz kamaştıran bir dönemi yaşıyor. İnanıyoruz ki Türk eğitim sistemi de hak ve hakkaniyet yolunda yürüyen, öğrenen, araştıran, soruşturan, milli ve manevi değerlerimizle yükselmeyi ilke edinen yeni nesilleri inşa edecektir; etmelidir."


"Milletin geleceğini aydınlatan meşale"
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı mesajını şu ifadelerle tamamladı: "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'nin ifadeleriyle 'Eğitim ve öğretim hayatı bir milletin geleceğini aydınlatan meşale, ilim ve irfan yolunu açan, akıl ve ahlak yordamını gösteren kaynaktır.' Biliyoruz ki bilgi en büyük güçtür. Umut ediyor ve diliyoruz ki elde edilecek bu güç, ülkemize yeni çağların kapılarını aralasın, milletimizin birliğine, dirliğine, huzur ve refahına yeni pencereler açsın. Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim, öğretim döneminin ülkemize, öğrencilerimize, velilerimize, eğitim kadromuza hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum."


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER