MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’dan 15 Temmuz mesajı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’dan 15 Temmuz mesajı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’ "Emperyalizmin uşaklarına, Coni'nin çocuklarına dün geçit vermedik, bugün ve yarın da asla geçit vermeyeceğiz.  Fethullah Gülen çetesi Türk Milleti’nin, İslam'ın azılı düşmanıdır"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Fethullah Gülen çetesi, Fetö, din kisvesi altında kendini gizlemiş haindir, zalimdir, katildir; Türk Milleti’nin ve İslam'ın azılı düşmanıdır." dedi.

AVCI'dan 15 Temmuz mesajı... 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle yayımladığı mesajda, 15 Temmuz 2016 tarihinde Fetö eliyle yapılan darbe girişiminde Türkiye'nin işgal edilmek istendiğini ancak Türk Milleti’nin kahramanca direnerek bu zillete izin vermediğini söyledi. Avcı "Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin feraset, basiret ve cesaretle yaktığı milli meşalenin o karanlık geceyi aydınlatması, ihanetin maskesini indirmesi, milli yüreklere yol açması asla unutulamaz." ifadesini kullandı.

"Milli şuur karşısında hezimete uğradılar" 

Avcı şöyle devam etti: 

"Kırk, elli yıldır Türk Milleti’nin inancını istismar eden, gençliğini çalan, kanını emen, milli servete çöken, devlet kadrolarına, yerel yönetimlere çöreklenen, devlet, millet hayatının her alanını ahtapot gibi saran Fetö terör örgütünün küresel emperyalizm namına kalkıştığı darbe girişimi, harakete geçen milli şuur karşısında hezimete uğramıştır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifadeleriyle 15 Temmuz, ayağa kalkan ehli imanın ayaklar altındaki ehli salibe karşı yeni bir yükseliş timsali olmuştur."

"Fetö haindir, zalimdir, katildir" 

Avcı "Fethullah Gülen çetesi, Fetö, din kisvesi altında kendini gizlemiş haindir, zalimdir, katildir; Türk Milleti’nin ve İslam'ın azılı düşmanıdır. Bu melun terör örgütüne sempati duyan, merhamet ve af dilenen kim varsa hepsi Fetö ile aynı konumdadır. Bu ülkede emperyalizmin uşaklarına, Coni'nin çocuklarına dün geçit vermedik, bugün ve yarın da asla geçit vermeyeceğiz. Canımız pahasına da olsa vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza, milli irademize sahip çıkmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

"Şehitlerimizin ruhları şad olsun"

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı "15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde ve bu vesileyle; 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'müzün hayırlara vesile olmasını diliyor; işgale direnen, hainlere göğsünü siper eden, vatan uğrunda can verip şehadete eren 251 kahramanımızı rahmetle, minnetle anıyor, gazilerimize esenlikler niyaz ediyorum. Cenab-ı Allah devletimizi, milletimizi karanlık gecelerin şerrinden korusun; birliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin." dedi.
  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER