Cumhur İttifakı’dan Sarıçam'da Miting Gibi Seçim İletişim Merkezi Açılışı

Cumhur İttifakı’dan Sarıçam'da Miting Gibi Seçim İletişim Merkezi Açılışı

Cumhur İttifakı’nın Herkes İçin, Herkese Göre Belediye, Birliğin Gücüyle düsturuyla, ilk seçim iletişim merkezinin Sarıçam’daki açılışı adeta miting havasında gerçekleştirildi. Sarıçam Belediyesi karşısı Sarıçam Ticaret Merkezinde gerçekleştirilen açılış coşkulu bir katılıma sahne oldu.

Cumhur İttifakı’nın Herkes İçin, Herkese Göre Belediye, Birliğin Gücüyle düsturuyla, ilk seçim iletişim merkezinin açılışı adeta miting havasında gerçekleştirildi. Sarıçam Belediyesi karşısı Sarıçam Ticaret Merkezinde gerçekleştirilen açılışa, Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Ak Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili ve MYK üyesi Muharrem Varlı, Ak Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs Cingözler, Cumhur İttifakı Karaisalı Belediye Başkan Adayı Bekir Şimşek, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Uğur Öztürk, Cumhur İttifakı Saimbeyli Belediye Başkan Adayı Vedat Cengiz, Cumhur İttifakı Pozantı Belediye Başkan Adayı Ali Avan, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy, Cumhur İttifakı meclis üyeleri ve adaylarının yanı sıra, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilciler, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan açılış töreninde ilk olarak kürsüye çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Cumhur İttifakı’nın diğer ittifaklar gibi talimatla, masa başında kurulmadığını, 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı koyan aziz milletin iradesi ile o akşam kurulduğunu söyledi. 

 YUSUF KANLI “CUMHUR İTTİFAKI ETLE TIRNAK GİBİDİR”

 Kanlı, “Cumhur İttifakı diğer ittifaklar gibi talimatla, masa başında kurulmadı. Cumhur İttifakı 15 Temmuz hain darbe kalkışmasına karşı Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliklerinde 'Önce ülkem, önce milletim' diyen milli yüreklerce, Türk Milleti tarafından kuruldu.  Cumhur İttifakı etle tırnak gibidir. Bu birliktelik, bu inanmışlık, bu adanmışlık, bu ruh inanıyorum ki 31 Mart’ta milletimizin iradesi olarak sandığa yansıyacaktır.  Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Fatih Mehmet Kocaispir başta olmak üzere Sarıçam’da Sayın Bilal Uludağ Başkanım ve diğer ilçelerimizdeki Cumhur İttifakı adaylarımızla birlikte Adana’mız için, hemşerilerimizin geleceği için kazanacağız. Kararlıyız, inanıyoruz ve başaracağız ”diye konuştu.

OZAN GÜLAÇTI “SARIÇAMLI HER ZAMAN CUMHUR İTTİFAKININ EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ OLMUŞTUR”

Daha sonra kürsüye gelen Ak Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ise, Sarıçam’ın Cumhur İttifakı’nın en büyük destekçilerinden biri olması hasebiyle açılışa katılan vatandaşlara teşekkür etti. Sarıçam’da Cumhur İttifakına duyulan güvenle Adana’ya gerçek belediyeciliği getirmek ve bu güzel şehri hak ettiği noktaya taşımak için Cumhur İttifakının paydaşları olarak milletvekillerinden mahalle başkanlarına kadar, gece gündüz demeden çalışacaklarına vurgu yapan Gülaçtı, 31 Mart akşamını 15 ilçede ve Büyükşehirde Cumhur İttifakı'nın zafer gecesi olarak kutlayacaklarını belirtti.

Ak Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili ve MYK üyesi Muharrem Varlı ve Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Uğur Öztürk ve Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir’inde birer konuşma yaptıkları açılışta son olarak, Sarıçam Belediye Başkanı ve Adayı Bilal Uludağ’da bir konuşma yaptı.

Başkan Uludağ, Sarıçam’ın Adananın bir memleket markası olarak, yolların kesiştiği umutların birleştiği ve bu nedenle gözlerin çevrildiği bir ilçe olması nedeni ile Cumhur İttifakına buradan verilecek güçlü destekle Adana’ya umut olacağını söyledi.

Yerelde ve genelde istikrar için,  Adana kazansın, Adana’ya hizmetler gelsin diye Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir ile birlikte önümüzdeki seçimde hemşerilerinden yetki istediklerini vurgu yapan Başkan Uludağ konuşmasında, 31 Mart akşamına kadar, Cumhur İttifakının başarısı için canla başla çalışacaklarının altını çizdi.

BİLAL ULUDAĞ “HEM SARIÇAM HEM DE ADANA KAZANSIN DİYE CUMHUR İTTİFAKI ADAYLARINA YETKİ İSTİYORUZ”

Sarıçamın, her yönden gelişmesine hep birlikte şahitlik ettiklerine vurgu yaptığı konuşmasında Başkan Uludağ şu ifadelere yer verdi “ Sarıçam Adana'nın bir memleket markasıdır. Yolların kesiştiği umutların birleştiği yerdir. Bu nedenledir ki gözler Sarıçama çevrilmiş, Buradan vereceğiniz güçlü destek, Adanamıza umut olacaktır. Geride bıraktığımız 10 yılda; Sarıçamlının olduğu her yerde, verilen her hizmette, yapılan her güzel işte sizlerin desteği hep yanımızdaydı.  O yüzden dün nasıl kısıtlı imkânlarla ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için olağanüstü hizmetler ürettiysek, yarın da aynı azim ve kararlılıkla hizmet üretmeye ve Sarıçam için gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz. Hem yerelden genele birliğin gücüyle büyüyecek yarının şehri Sarıçam’a yaptığımız güzel hizmetlerin artarak devamı için, hem de Adana kazansın diye, Adana’ya hizmetler gelsin diye Cumhur İttifakımızın Büyükşehir Adayı Sayın Fatih Mehmet Kocaispir kardeşimle birlikte önümüzdeki seçimlerde sizden yetki istiyoruz. Bu yetkiyi vermek sizden olsun, verdiğiniz yetkiyi namus bilip, sizin için yorulmadan hizmet üretmeye devam etmek de bizim boynumuzun borcu olsun. ”dedi.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER