Başkan Bünyamin Avcı’dan Nevruz Bayramı mesajı

Başkan Bünyamin Avcı’dan Nevruz Bayramı mesajı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı "Nevruz Bayramı, bütün Türk yurtlarında her ferdimizi ortak ülkü ve sevinçte buluşturan, gönülleri ısıtan kaynaşma vesilesidir." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Nevruz; kardeşliğimizin, milli birlik ve beraberliğimizin renkli, coşkulu, birleştirici, kucaklayıcı bayramı  olmaya devam edecektir." dedi.

AVCI'DAN NEVRUZ BAYRAMI MESAJI...

Nevruz Bayramı münasebetiyle mesaj yayımlayan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Nevruz; birliği, dirliği, bolluk ve bereketi, kucaklaşmayı, umudu, uyanışı, var olma iradesini temsil eden milli bayramımızdır." ifadesini kullandı. 

"SADECE BİR MEVSİMİN BAŞLANGICI DEĞİL"

 Başkan Bünyamin Avcı şunları söyledi:

"Nevruz; sadece yeni bir mevsimin başlangıcı değil, aynı zamanda 300 milyon Türk'ün yaşadığı tüm coğrafyada idrak edilen, kutlanan milli bir gündür. Nevruz Bayramı ayrıştırmaz, birleştirir ki bütün Türk yurtlarında her ferdimizi ortak ülkü ve sevinçte buluşturan, gönülleri ısıtan kaynaşma vesilesidir."

"KUCAKLAYICI ARACI OLMAYA DEVAM EDECEK" 

Bünyamin Avcı şöyle devam etti:

"Bu güzel bayramı Türkiye'de birliğimizin güçlenmesi için değil; ayrışma için, kin ve nefret tohumu ekmek için kullanan ve istismar eden ihanet merkezleri bugüne kadar kirli hedeflerine ulaşamadı, bundan sonra da ulaşamayacaktır. Nevruz; kardeşliğimizin, milli birlik ve beraberliğimizin renkli, coşkulu, birleştirici, kucaklayıcı aracı olmaya devam edecektir." 

DOĞU TÜRKİSTAN'DAN BUDAPEŞTE'YE...

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşehrilerimizin, Adana'mızda bizimle birlikte kader birliği yapan tüm vatandaşlarımızın Nevruz Bayramı'nı en içten duygularla kutluyorum. Nevruz'un Doğu Türkistan'dan Kırım'a, Kerkük'ten Bosna'ya, Budapeşte'ye; bütün Türk-İslam Dünyasında hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER