ASKON Adana’dan İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

ASKON Adana’dan İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adana İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen görüşmede Başkan Çalışkan: “Ahlak ve maneviyatın çokça tahrip edildiği günler yaşamaktayız. Bu günlerde eğitim ve öğretimimizin önemi her geçen gün daha da artmaktadır. 

Geçmişini çok iyi bilen, bugününü çok iyi anlayan, geleceği için çok büyük hayalleri olan gençlerimizin en iyi şekilde yetiştirilmesi geleceğimizin teminatı olacaktır.” dedi.

Gençlerin önceki kuşaklara göre teknolojiyle daha sıkı bir iletişim halinde olduğunu ve gerçek sosyal iletişimden gün geçtikçe daha fazla uzaklaştığını belirten Çalışkan: “Teknolojinin hızla ilerlemesi ve pandeminin de etkisiyle gençlerimiz içine kapanık bir yaşantı sürdürmektedir. Bu durumun etkileri en aza indirilmeli ve sağlıklı, dengeli, iyi ilişkiler kurabilecekleri ortamların oluşturulması gerekmektedir.” dedi.

Eğitim ve öğretimde, eğitimcilerin de önemine dikkat çeken Çalışkan: “ Gençlerimizin yetişmesinde, sorumluluk bilincine sahip öğretmenlerimizin gayreti takdire şayan niteliktedir. Başta İl Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere gösterdikleri gayretten dolayı tüm öğretmenlerimize şükranlarımızı sunuyor çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi. 

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyetini ifade eden Adana İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak: “Duygu ve düşüncelerinden dolayı Başkan Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Nazik ziyaretleri için Başkan Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER