AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk; 'Eşcinsellik insan hakkı değildir'

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk; 'Eşcinsellik insan hakkı değildir'

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk, 'Eşcinselliği ve cinsiyetsizliği tercih etmek bir insan hakkı değildir' dedi.

Külünk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Eşcinselliği ve cinsiyetsizliği tercih etmek bir insan hakkı değildir. LGBT ve benzeri yapılar toplumun temel taşı olan aile kurumunu yıpratmakta ve yozlaştırmakta, fiziki ve ruhsal açıdan sağlıklı bireylerin ve nesillerin yetişmesinin önüne set çekmektedir. Zira LGBT (Lezbiyen, gey, biseksüel ve transseksüel) kavramıyla ifade edilen eşcinsellik; insan doğasına ve hayatın olağan akışına aykırı olmasına rağmen biyolojik ve/veya psikolojik olarak İnsanlığa dayatılmak isteniyor ' ifadelerini kullandı.  

'Toplum ve hukuk/devlet nezdinde kabul ettirilmeye çalışılan LGBT şeklinde bir kimlik; ne alt, ne üst ve ne de normal kimlik olarak kabul edilemez.' diyen Külünk, 'Bu tarz cinsel sapkınlıklar, toplumun insan neslinin sağlıklı bir şekilde devam etmesinin düşmanıdır' dedi.

'Hak uydurulmaya çalışılmaktadır'

Bir hak uydurulmaya çalışıldığını ifade eden Külünk, 'Uluslararası ve ulusal kampanyalarla “cinsel tercih hakkı” şeklinde, insan haklarına ilişkin uluslararası metinlerde yer almayan bir hak uydurulmaya çalışılmaktadır. Ancak sapkın ve toplum için zararlı bir cinsel yönelimi tercih hakkı şeklinde bir hak olamaz.

LGBT’li hakkı diye bir hak kategorisinin olduğunu savunmak, başka bir cinsel sapkınlık türü olan pedofili sapkınlık hakları şeklinde bir hak kategorisi olduğunu varsaymak gibi anlamsız bir iddiadır.

Cinsiyetsizleştirme ve eşcinselliği normalleştirmek için yapılan uluslararası çalışmalarının arka planında, toplum içinde farklı uçlarda radikalleşmeyi teşvik etme, toplumları ayrıştırma ve birbirine düşürerek kolay yönetilebilir hale getirme amacı vardır. 

'Dört koldan saldırıyorlar'

LGBT’yi yaygınlaştırmak için uluslararası düzeyde gerçekleştirilen lobi faaliyetlerinin, son dönemde 7’li masa desteği ile yoğun bir biçimde uygulandığı görülmektedir. Ne yazık ki 7’li masa bu sapkınlığı meşrulaştırmak için pek hevesli görünmektedir. Dikkat!

Sözde özgürlük ve insan hakları kisvesi adı altında tüm sapkın ilişkilerin normalize edilmesi ve ailenin yok edilerek cinsiyetsiz, zürriyetsiz, hastalıklı ve ruhsal bunalımlı bir toplum oluşturması için dört koldan, farklı renk ve biçimlerde saldırıyorlar.

Tüm sağduyulu kesimlerin ve sivil toplum kuruluşlarının, toplumsal cinsiyet eşitliği altındaki sapkınlıkları görmezden gelme durumlarını terk ederek, toplumsal duyarlık oluşturulması için faaliyet göstermesi ve adım atması tarihi bir görevdir. 

'Şeytani bir planın parçası'

LGBTQ + kısaltmasındaki (+)  işaretinin arkasına nekrofili, zoofili dahil ne kadar normal dışı eğilim varsa saklandığı bilinen bir gerçektir. Evrendeki biricik akıllı varlık olan insan neslini tehdit eden bu eğilimlerin ”onur” kelimesi ile kutsanması şeytani bir planın parçasıdır' dedi. 
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER