AK Parti Grup Başkanvekili Ozan Gülaçtı'dan CHP'li Başkan Zeydan Karalar'a; “Hükumeti yıkma misyonu” başarısız oldu'

AK Parti Grup Başkanvekili Ozan Gülaçtı'dan CHP'li Başkan Zeydan Karalar'a; “Hükumeti yıkma misyonu” başarısız oldu'

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısında konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Ozan Gülaçtı, 'Sayın Başkan Karalar'ın Adanamıza hizmet üretmek yerine kendisine biçtiği “hükümeti yıkma misyonu”da başarısız oldu.' dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı 1’nci oturumu, Başkan Zeydan Karalar başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda gündem dışı söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Ozan Gülaçtı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın seçim öncesinde söylediği 'Hükumeti devirmek görevim' şeklindeki sözlerine atıf yaparak, 'Miletimiz Cumhurbaşkanlığı görevini yeniden milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a emanet etti. Böylece Sayın Başkan Karaların Adanamıza hizmet üretmek yerine kendisine biçtiği “hükümeti yıkma misyonu”da başarısız oldu.' dedi. 

Gülaçtı, 'Millet iradesi ile ortaya çıkan seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için yeni hayırlara vesile olmasını diliyorum. Milletimizin basiret ve feraseti ülkemizin 21 yıllık kazanımlarının kaybedilmemesi, süregiden kalkınma ve gelişimin devam etmesi ve yeni kazanımların elde edilmesi için kararını istikrardan yana kullandı ve hem Türkiye Büyük Millet Meclisinde çoğunluğu Cumhur İttifakımıza hem de Cumhurbaşkanlığı görevini yeniden milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a emanet etti. Böylece Sayın Başkan Karaların Adanamıza hizmet üretmek yerine kendisine biçtiği “hükümeti yıkma misyonu”da başarısız oldu.

Bu sonuçla; bol keseden vaat verenler değil, verdiği her sözü tutanlar kazandı. Yönettikleri yerlerde taş üstüne taş koymayanlar, mevcut projeleri bile bitiremeyenler değil, her gün yeni bir eser üreten, proje yapan, hayata geçirenler kazandı. Mağdur edebiyatını hayat biçimi yapan, beceriksizliklerine kılıf dikmeyi usul haline getirenler değil, her şartta ve koşulda millete hizmet ve eser üretenler kazandı. Milletin değerlerine rağmen siyaset yapmak isteyenler değil, milletin değerlerini kendi değerleri bilenler kazandı. Deprem yardımını bile siyasi rant için yaptığını fiiliyatta gösteren, deprem bölgesinde ortaya çıkan milli iradeye hakaret eden hatta barınma yardımlarını bile iptal edenler değil, hiçbir siyasi beklentiye girmeden halka hizmet hakka hizmettir diyenler kazandı. Terör örgütlerini masanın altına saklayıp, siz aday çıkarmayın kazanınca gerekeni yaparız diyenler değil terör örgütleri ile sonuna kadar mücadele etme kararlılığı olanlar kazandı. Ülkemizi batının kapıkulu, ileri karakolu yapmak isteyenler değil, tam bağımsızlık diyenler, ülkemizi eksen yapmak isteyenler kazandı. Millet Kazandı! Türkiye Kazandı! Ve tabii ki ADAM Kazandı!' ifadelerini kullandı.

CHP'Lİ BAŞKAN ZEYDAN KARALAR NE DEMİŞTİ?

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER