AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay'dan 19 Mayıs mesajı

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay'dan 19 Mayıs mesajı


AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, 19 Mayıs'ın bağımsız ve müreffeh yarınlara yürüyüşün başlangıcı olduğunu, aziz milletimizin hürriyetinden vazgeçmeyeceğini, hiçbir şartta himaye altına girmeyeceğini, özgür iradesine her koşulda sahip çıkacağını tüm dünyaya ilan ettiği gün olduğunu söyledi.

Başkan Mehmet Ay mesajında, istikbal mücadelesi boyunca, tarihe gömülmek istenen aziz Türk milletinin azim, cesaret, kararlılık ve inançla yürüdüğü yolda, her türlü zorluğa göğüs gerdiğini, canı pahasına vatanına ve bayrağına yönelen tehditleri bertaraf ettiğini belirterek, "Bizler de bugün özgürlüğümüzün, egemenliğimizin ve Cumhuriyet'imizin teminatı olan kıymetli gençlerimize daha aydınlık, umutlu ve barış dolu bir gelecek için çalışıyoruz. 

Gençlerimiz de, kahraman ecdadımızdan emanet aldığımız vatan ve bayrak sevgisine, özgürlük aşkına sahip çıkarak bu yüce değerleri sonraki nesillerimize aktaracaktır. 

Samsun'da yakılan meşaleyi bugün de aynı kararlılık ve gururla taşıyan sevgili gençlerimiz, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilerlemesinin, gelişmesinin ve büyümesinin en büyük güvencesidir. 

Milli değerlerimize bağlı, evrensel değerlerle barışık olarak ve geleceğe güvenle bakan gençlerimizin bu büyük sorumluluğun bilinciyle çok çalışacağına, Cumhuriyet'imize kararlılıkla sahip çıkacağına yürekten inanıyoruz.

Bu vesileyle, kıymetli gençlerimizin ve aziz Türk milletinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayarak, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı'nın bütün kahramanlarını saygıyla anıyoruz" dedi.
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER