Müsiad Adana Başkanı Ömer Tekdemir: “Seçilen Her Yöneticimizi Kutluyoruz, Odakta Ekonomi Olmalı”

Müsiad Adana Başkanı Ömer Tekdemir:  “Seçilen Her Yöneticimizi Kutluyoruz, Odakta Ekonomi Olmalı”

MÜSİAD Adana Başkanı Ömer Tekdemir, dünya demokrasilerine örnek gösterilebilecek olgunlukta bir seçimi geride bırakıldığını belirterek, “İradesini müstakil olarak sandığa yansıtan vatandaşımızı da seçilen tüm adayları da kutluyoruz. Şimdi hepimizin ekonomiye ve şehirlerimizin gelişimine katkı sağlayacak projelere odaklanma zamanı” dedi. 


Önümüzdeki 4 yılda Türkiye’nin yeni yatırımlar kazanmaya, ihracatını artırmaya, cari açığını kapatmaya, enflasyon ve işsizliği azaltmaya odaklanması gerektiğini belirten Başkan Tekdemir, “Bizler iş insanları olarak bir taraftan ülke ekonomisini büyütme çabası sarf ederken diğer taraftan yaşadığımız şehirlere değer katmanın mücadelesi içerisinde olmaya devam edeceğiz. Adanamızı yönetmek için seçilen tüm belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı yürekten kutluyorum. Seçim yarışı rekabet dünde kaldı. Adana’nın yerel yönetimde kat edeceği mesafe var. MÜSİAD Adana olarak şehrimize değer katacak projeler üreteceğiz. Bu projelerimizde yerel yönetimlerle birlikte çalışacağız. Onların da bu şehrin gelişmesine katkı sağlayacak projelerine destek vereceğiz. Seçimlerin Adanamıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER