ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın’a Ziyaret

ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın’a Ziyaret

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın’ı İstanbul’da ziyaret etti.


Gerçekleştirilen ziyaretin ilk durağı Sabah namazı kılınmak üzere Fethin sembolü Ayasofya-ı Kebir Camii oldu. Ardından Fethin mimarı Fatih Sultan Mehmet Han’ın, Fatih Camii haziresinde bulunan kabri şerifi ziyaret edilerek, başta Sultan Fatih olmak üzere fethin tüm kahramanları rahmet, minnet ve dua ile yâd edildi.


Ziyaretin bir sonraki durağı, Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kabri oldu. Başkan Çalışkan, Merhum Erbakan Hocanın kabri başında dualar ederek şu ifadeleri kullandı: “Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı iyi ki tanımışız. Bize davayı, istikameti, itidalli yaşamayı öğretti. Allah için kendisini çok sevdik, Rabb’imiz cennetinde bizleri buluştursun.”


Başkan Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri gerçekleştirmiş oldukları ziyaret kapsamında, ASKON Genel Başkan Yardımcısı Ali Küçük’ün Sun Plastik işletmesini ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Güzel’in Tepsi Et işletmesini ziyaret etti. Başkan Çalışkan işletme ziyaretleri sonrasında, “Kıymetli üyelerimize hayırlı, bereketli ve helal kazançlar diliyor, misafirperverlikleri için kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.


İşletme ziyaretleri sonrasında, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın ve Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen ASKON Adana Heyeti bir takım istişarelerde bulundu. Başkan Çalışkan, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum, misafirperverlikleri için Sn. Genel Başkanımıza ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.


ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın görüşme sonunda, “Adana Şube Başkanımız Recep Çalışkan ve yönetimini ağırlayarak Aziz İstanbul'umuzun Ayasofya Camii Şerifi, Fatih Sultan Mehmet Han ve Merhum Necmettin Erbakan hocamızın kabri başta olmak üzere manevi iklimini soluduk. Ziyaretleri sebebi ile Adana teşkilatımıza teşekkürlerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.


Program, Başkan Çalışkan’ın Genel Başkan Orhan Aydın’a hediye takdimi ile son buldu.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER