AOSB ile Uyumsoft arasında iş birliği yapıldı

AOSB ile Uyumsoft arasında iş birliği yapıldı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) ile Uyumsoft arasında iş birliği yapıldı. İki kurum arasında yapılan iş birliğiyle, AOSB bünyesindeki sanayi tesislerinin uçtan uca dijitalleşme süreçlerine katkı sağlanması hedefleniyor.

Uyumsoft tarafından, AOSB üyelerine; LioX ERP, Girus, Dijital Damga, Banka Bakiyem, e- Denetmen, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e- Mutabakat, saklama hizmetleri gibi yazılım çözümlerinde, eğitim, bilgilendirme, aktivasyon gibi konularda hizmet verilmeye devam edilecek.

 

İş birliğinin AOSB üyelerine faydalı olacağına inanıyoruz

  

Konuyu değerlendiren AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar, şunları söyledi:

“Teknolojideki gelişmelerin ve dijital dönüşümün tüm sektörler için kaldıraç etkisi yaptığını ve ajandalarda ilk sıralarda yer aldığını görüyoruz. Üretimdeki verimliliğin ve kalitenin artmasında, verilerin bilgisayar ortamına aktarılması ve veriler üzerinden konuşulması dijital çağın gerekliliği oldu. Uyumsoft’un yazılım çözümleri ve hizmetleri kapsamında üretmiş olduğu; iş modelleri, yazılımlar ve e-dönüşüm uygulamalarından, üyelerimiz ihtiyaçları kapsamında yararlanacaktır. Ayrıca, Uyumsoft tarafından verilecek eğitimlerle de gelişen ve dönüşen teknolojiden üyelerimizin anında haberdar olması ve yararlanması sağlanacaktır. İş birliğinin üyelerimize faydalı olacağına inanıyoruz.” dedi.

 

Dijital dönüşümde firmalara katkı sağlayacağız

 

Konuyu değerlendiren Uyumsoft Ankara Bölge Müdürü Serkan Balcı, şunları anlattı:

“Uyumsoft olarak LioX ERP, Girus, Dijital Damga, Banka Bakiyem gibi çözümlerimiz ile AOSB üyesi firmaların dijital dönüşümüne rehberlik etmeyi hedefliyoruz. Uyumsoft’un sahibi olduğu Uyum Akademi platformuyla; işletmelere dijital dönüşüm odağında webinar eğitimleri ve ‘Farkındalık Seminerleri’ ile süreci destekliyor olacağız. AOSB ile iş birliği yapmaktan mutluyuz ve anlaşmanın ülkemize ve ekonomimize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

 

Sektörel iş birlikteliklerine devam ediyoruz

 

Sektörel iş birlikteliği ve entegrasyonlarına devam ettiklerine değinen Uyumsoft Bütünleşik Ürünler Satış Yöneticisi Begümhan Usta, şunları belirtti:   

“Yaptığımız iş birliğinin iki kuruma hayırlı olmasını diliyoruz. Uyumsoft olarak, işletmelerin uçtan uca dijital dönüşümünü sağlamak için 30’u aşkın yazılım çözümümüz ile hizmet veriyoruz. İşletmelerin, her alandaki ihtiyaçlarına yazılım çözümleri üretirken, mevzuatlardaki değişikliklere hızlı adaptasyon sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı 7-24 online destek veriyoruz.” dedi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER