AGD Ankara'dan ASKON'a ziyaret

AGD Ankara'dan ASKON'a ziyaret

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Milli Gençlik Vakfı Ankara Şubesi Üniversite Komisyon Başkanı Muhammed Musab Mutlu ve Teşkilat Üyeleri, ASKON’u ziyaret etti.

Anadolu Gençlik Derneği Milli Gençlik Vakfı Ankara Şubesi Üniversite Komisyon Başkanı Muhammed Musab Mutlu ve Teşkilat üyelerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek başlayan sohbette, ASKON’ un faaliyetleri, AGD ve MGV' nin önemi, değeri ve faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, “Türkiye’nin en büyük gençlik hareketi olan AGD’nin önce ahlak ve maneviyat diyerek gençliğimizin vazgeçilmez değerlerine sahip çıkmaktadır. Geçmiş senelerde de gördük ki; bir milletin asıl gücü; tankı, topu, tüfeği değil inançlı ve imanlı gençliğidir. Bu nedenle AGD Ankara’nın üniversitedeki temsilcileri olarak sizler çok önemli bir vazife icra ediyorsunuz. Rabbim bu önemli vazifede sizlerin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Görüşmenin devamında AGD Ankara Üniversite Komisyon Başkanı Muhammed Musab Mutlu, teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler vererek faaliyetlerden bahsetti. Sorumluluklarının farkında olduğunu ve üstlendikleri görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

AGD Ankara Şube Üniversite Komisyon Başkanı Muhammed Musab Mutlu, günün anısına ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan'a Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın "Fırtınalara yön veren, Kelebeklerin kanat çırpışıdır" sözünün yazılı olduğu tablo takdim etti.

 

Etiketler:
askon

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER