Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, 'Kazanan Adana Olacak!'

Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, 'Kazanan Adana Olacak!'

Adana Ticaret Odası'nın 8 Ekim 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilecek organ seçimlerine değinen Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, '' Büyük bir aile olarak Oda seçimlerimizi bayram havasında gerçekleştireceğiz. Odamızın gerçekleşecek organ seçimlerinin şimdiden şehrimize, tüccarımıza ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.'' dedi


ATO Başkanı Atila Menevşe, ''Adana'mızın kalkınmasına katkıda bulunan, paydaşlarımız ve ekonomimiz için değer üreten, gücünü Üyelerinden alan Adana Ticaret Odamızın öncü kurum olma misyonu ile iş dünyamıza liderlik etmeye devam edeceğini ifade etmek istiyorum. Üyelerimiz cumartesi günü sandık başına gidecek kentimize değer katan projelerin etrafında bütünleşerek bu demokrasi şöleninde özgür iradesini ortaya koyacaktır. 128 yıllık köklü bir çınar olan ATO'nun kültürüne ve geleneğine yakışır bir şekilde seçimlerini tamamlayacağını ifade etmeliyim. Seçimlere katılacak tüm üyelerimiz,  seçimlerde Adana Ticaret Odası markasını korumalıdır. 128 yıldır üyelerimiz ve şehrimizin ekonomisine katkı sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz'' dedi.


Açıklamasının devamında Menevşe, ''Şunu özellikle belirtmeliyim ki, Adana Ticaret Odası’nı bugünkü seçkin konumuna taşıyan ve güçlü kılan en temel unsur; üyelerinin birlik ve dayanışma içinde hareket etme hassasiyetidir. Bu hassasiyet neticesinde kazanan hep Adana olmuştur. 8 Ekim akşamı da kazanan yine Adana olacaktır. Şehrimize ve iş hayatına nasıl katkı verebilirim anlayışıyla hareket eden tüm iş dünyası temsilcilerimizi şimdiden kutluyorum. Odamız çatısı altında Adana’mızın ve ülkemizin hedeflerine katkı sağlayacak olan tüm iş dünyası temsilcilerimiz için sonuç ne olursa olsun yeni dönemin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum''dedi.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER